5 סיבות לצאת לנפוש בטבריה

טבריה היא אחת ממוקדי התיירות המובילים בארץ. בטבריה ראשית נוכל למצוא את הים המפורסם שלנו – הכנרת. טבריה היא עיר תוססת אשר מגיעים אליה מבקרים שונים, מתוך ומחוץ לארץ. לפניכם 5 סיבות לצאת לנפוש דווקא בטבריה:

לנפוש בטבריה
צילום: Depositphotos

פארק המים – חוף גיא

פארק המים בחוף גיא כולל חוף ים פרטי מהיפים בארץ, ובשטח של למעלה מחמישה עשר דונמים מטופחים. בפארק המים תוכלו למצוא מגוון של מתקנים ואטרקציות מים, ביניהם: בריכת גלים ענקית מסוגה באזור הכנרת, מגלשות מים, מגלשות לולייניות, מתקנים לילדים ועוד. בכל קיץ הפארק עובר שיפוצים מקיפים. בנוסף, הפעם הפארק התחדש במגוון אטרקציות לילדים הכוללים: משטח ספלאש, מגלשת דולפינים חייכנים המתיזים מים ועוד.

הכנרת

איך אפשר שלא להתלהב מהכנרת אחרי שמפלס המים חזר לתקינות מלאה? הכנרת מדהימה ביופיה, והיא היחידה בעלת מים מתוקים. סביב הכנרת תוכלו למצוא מגוון אטרקציות אשר ביניהם אפשרויות לינה ומסלולי הליכה שונים. מלבד לכך, תוכלו למצוא מגוון אטרקציות ימיות כמו אבובים, בננות, שייט עצמאי ועוד.

מלונות בטבריה

מלונות בטבריה הן אטרקציות בפני עצמן. טבריה נחשבת לאחת הערים התיירותיות ביותר, ונוכל למצוא בטבריה כמעט 100 בתי מלון שונים. מלונות בטבריה נעים ומותאמים לכל האוכלוסיה. תוכלו למצוא מלונות אשר מתאימים לצעירים, שם יש אטרקציות ליליות, מסיבות והפעלות שונות, מלונות למשפחות, ומלונות לאוכלוסיה הדתית. מלונות בטבריה נחשבים למלונות בעלי מחירים נוחים ואטרקטיבים, עם זאת גם למפנקים מאוד.

חמי טבריה

אתר חמי טבריה המפורסם הוא מקור לעלייה לעיר. בזכות נביעה קבועה של מעיינות תרמו מינרליים חמשים ועשירים במינרלים, בטמפרטורה של 60 מעלות צלזיוס. במתחם יש מספר בריכות, חיצונית ופנימית. המים מגיעים מבטן האדמה אל בריכות הספא בהרכבם הטבעי ועוברים תהליך של קירור. הספא מציע מגוון טיפולי בריאות ועיסויים המבוצעים על ידי מטפלים מוסמכים.

פסטיבלים ואירועים מיוחדים

באזור טבריה והכנרת ישנם כל שנה אירועים מיוחדים מתאימים לכל המשפחה. לרוב, האירועים האלה מתקיימים באופן תדיר, במיוחד באזור הקיץ. יש פסטיבלים שונים ואירועים של זמרים מובילים, מלבד לכך תוכלו לפגוש באירועים כמו: פסטיבל האהבה בצמח, פסטיבל ימי ענף הזית, מרתונים, רכיבות אופניים ועוד… כמו כן, יש מסיבות המיועדות לגיל הצעיר ביותר.

לסיכום

הסיבות הרשומות הן רק קצה החוט. העיר טבריה היא לא סתם מבין הערים התיירותיות ביותר בארץ. ישנם המון מלונות בטבריה, המפוזרות ברחבי העיר, חלקם סמוכים לכנרת וחלקם סמוכים לאטרקציות אחרות. מלבד לאטרקציות מרהיבות, יש את האוכל האותנטי של העיר, את השוק הישן, ונופים המאופיינים עם הצפון. לפני שאתם מוציאים את הדרכון שלכם ובוחרים יעד הנמצא בחו”ל, זכרו שיש לנו ארץ מדהימה. אין דבר יותר מגבש ויותר בטוח מאשר חופשה משפחתית בארץ.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן