פודקאסט כאן- מיוחד לתקופת הסגר: "היסטוריה לילדים" חוזר בעונה חדשה

פודקאסט כאן- "היסטוריה לילדים"

סיפורן של דמויות מרתקות בהיסטוריה האנושית ובהיסטוריה היהודית-ישראלית.

פודקאסט כאן החדש מציג דמויות חדשות בעונה הקרובה:

נשמע על ממציאים, מתקני עולם, מנהיגים שתרמו לחברה האנושית, מצביאים מפורסמים ואמנים גדולים.

הפרקים בסדרה של פודקאסט כאן -היסטוריה לילדים  יספרו על עולמנו וגם על עולמם של אחרים.

הם יאפשרו לנו להבין את המניעים והסיבות שמאחורי אירועים היסטוריים, ללמוד כיצד התמודדו אחרים עם אתגרים וקשיים אדירים ולהתוודע לתקופות ותרבויות אחרות.

היסטוריה לילדים- המחשה של העונה החדשה של הפודקאסט  "היסטוריה לילדים"
קרדיט: pixibuy

השבוע תעלה לעמוד ההסכתים של כאן העונה הרביעית של ההסכת "היסטוריה לילדים" בהגשתו של יובל מלחי. עד היום האזינו לו 1.5 מיליון מאזינים.

בהסכת "היסטוריה לילדים" מספר מלחי את סיפורן של דמויות מרתקות בהיסטוריה האנושית ובהיסטוריה היהודית-ישראלית: ממציאים, מתקני עולם, מנהיגים שתרמו לחברה האנושית, מצביאים מפורסמים ואומנים שהתמודדו עם אתגרים וקשיים אדירים והטביעו חותם בהיסטוריה האנושית.

בפרקי העונה הרביעית: סיפוריהם של הזמר אריק איינשטיין, הסופרת רחל ינאית בן-צבי, הדינוזאורים, ההיסטוריה של פארקי השעשועים והמסע לחלל.

ההסכת מיועד לילדים ובני נוער, ובשנה שעברה הוא אף זכה בתואר "הסכת הילדים האהוב ביותר" בסקר שערך אתר "גיק טיים". הפרק המואזן ביותר עד כה היה הפרק "ההיסטוריה של הגלידה, הארטיק והפיצה" – כ-50 אלף האזנות.

הפודקאסט מייצר הזדמנות להקנות לילדים ידע היסטורי בצורה קלילה וכיפית ומהווה פעילות מצוינת לזמן החגים שעובר עלינו בסגר השנה, תאגיד השידור מצליח לייצר תכנים משמעותיים מאוד ומעניינים, והכל בשפה קלילה, הומור  משובח והנגשה של הנושאים לילדים ונוער.

את הנושאים בהם עוסק הפודקאסט צריך להכניס גם לספרי הלימוד, דמויות מפתח חשובות בתרבות הישראלית כמו אריק איינשטיין   הסופרת רחל ינאית בן-צבי, הדינוזאורים, ההיסטוריה של פארקי השעשועים והמסע לחלל.

אבל עד שתשכיל לעשות מערכת החינוך בישראל , נסתפק בפתרון המושלם שמציע תאגיד השידור החדש, כאן.

קצת על תאגיד השידור- "כאן"

תאגיד השידור הישראלי תחת המותג "כאן" בעברית ובאנגלית הוקם לשם החלפה של רשות השידור, שהחוק הורה על סגירתה. התאגיד החל לשדר ב2017.

תאגיד השידור מפעיל 3 ערוצי טלוויזיה, 8 תחנות רדיו של קול ישראל, ותכנים בדיגיטל כגון פודקאסטים,  סדרות רשת ותכני וידאו.

התאגיד הביא איתו משב רוח רעננה לאמצעי התקשורת שלנו ולעולם התרבות, חבורה של יוצרים ויוצרות מוכשרים ומוכשרות אשר יודעים היטב איך לגעת בלב הצופה והמאזין הישראלי.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן