מסדר טיפוח –  למקומות, היכוני, צאי!

אם נרצה לערוך שולחן, נניח עליו קודם כל את הצלחות ורק אז את המפה, או להיפך? הפנים שלנו הן כמו שולחן, וטיפוח יומיומי הוא העריכה שלו קיים סדר פעולות ברור ומסודר, שחשוב להקפיד עליו כדי לשמור על עור הפנים שלנו בדרך היעילה, הבטוחה והטובה ביותר.

צילום : unsplash

שנות עור

כדי לשמור על עור רענן ומטופח, חשוב מאוד להבין לאיזו מטרה נועד כל תכשיר, כיצד ומתי להשתמש בו, ולא פחות חשוב – באיזה סדר. בין אם זה קרם לחות סטנדרטי ובין אם זה סרום טיפולי, הסדר הוא קריטי מכיוון שברגע שאנחנו משתמשות ביותר מתכשיר אחד, אנו יוצרות שכבות שונות על עור הפנים. לכן, נרצה שהשכבות יתמכו זו בזו ולא יחסמו או יבטלו את הפעולות אחת של השנייה.

בוקר טוב להלן סדר היום

ראשית, נתחיל בניקוי עור הפנים על-ידי שטיפה עם מים (נוכל להשתמש בסבון עדין ייעודי אם נרגיש שהעור עדיין שמנוני מדי). לאחר מכן נשתמש בטונר על מנת להשלים את הניקיון, כך שהעור שלנו יהיה מוכן לשלבים הבאים.

כעת, כשהעור שלנו נקי ומוכן לספוג הזנה ללא הפרעות, נוכל למרוח סרום פנים – זהו הבסיס שיעניק לעור שלנו לחות והגנה מפני נזקי זיהום אוויר וקרינת UV. לאחר שמרחנו סרום, נמרח קרם עיניים, ורק לאחר מכן נמרח קרם הגנה, שישלים את השמירה על עור הפנים שלנו מפני קרינה.

כאמור, הקפדה על סדר זה היא חלק בלתי נפרד מאפקטיביות הטיפוח. הודות לסדר, נוכל להבטיח שכל התכשירים יעשו את עבודתם מבלי להפריע אחד לשני. כך למשל, קרם ההגנה שיבוא בסוף לא יחסום את היספגותם בעור של הסרום וקרם העיניים שבאו לפניו.

 שנת יופי לא סתם שינה

לאחר יום ארוך ומעייף, מגיע לעור הפנים שלנו טיפול אוהב ומסור, והלילה הוא זמן נפלא עבור העור שלנו להתאושש ולהתחדש. כך, לפני הכול, נבצע ניקוי – נסיר את האיפור באמצעות תכשיר שמתאים לעור שלנו ונשטוף עם מים. לאחר מכן נשתמש בטונר, במיסט פנים ובאסנס כדי לתת לעור שלנו בסיס של לחות והזנה. נמשיך עם קרם עיניים ללילה, ולאחר מכן נמרח סרום טיפולי או קרם לפני הצורך, לרבות תכשירי אנטי אייג׳ינג. אם נרגיש צורך בלחות נוספת, נוכל גם לשים מסכת לחות או שמן פנים שישלימו את סדר הפעולות לפני השינה. כשאנו מבצעות את הפעולות בסדר הנכון, אנו מאפשרות לעור שלנו לספוג את כל התוספים שהוא צריך בצורה היעילה ביותר.

בנוסף להמלצות שצוינו לעיל, חשוב לזכור שלכל עור יש תגובה שונה לחומרים שונים. לכן, חשוב להקפיד על הסדר לא רק כדי להבטיח פעילות תקינה של התכשירים, אלא גם כדי למנוע גירויים של העור בעקבות שילוב תכשירים שעשוי לגרום לנו לרגישות.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן