המלצת הבילויים:סדנת שוקולד עם עירית ברנשטיין

השוקולטיירית עידית ברנשטיין מציעה סדנאות שוקולד חוויתיות מותאמות לקהלי היעד השונים בבית הלקוח\העסק הכוללות בין היתר:המון המון שוקולד, הומור, ארוחת ערב קלה וגם משחקי חברה מהנים.

ברנשטיין בהכשרתה היא יועצת לכלכלת המשפחה יועצת זוגית ומגשרת ששימה בעבר כבכירה במשטרת ישראל. שילוב ייחודי שלצד כשרון בתחומי המזון וחוש הומור הפך את הסדנאות שלה למוצלחות במיוחד. במהלך כשעה וחצי עד שעתיים של סדנה מצליחה ברנשטיין המגיעה עם ידע רב מעולם השוקולוייטריה גם לאפשר למשתתפים להכין מגוון מתוקים מבוססי שוקולד, גם לאפות וגם להעביר למשתתפים ערך מוסף הרבה מעבר לחוויה המתוקה של הכנת מתכונים מתוקים. את הידע הרב שלה היא משלבת בהומור רב בתכני הסדנה ובהתאמה לקהל המשתתפים כאשר בסיום הערב נהנים המשתתפים מארוחה קלה מפרי ידה המקצועית.

עירית ברנשטיין. כישרון עם חוש הומור. צילום עט תקשורת

סדנאות הייעוץ הארגוני מותאמות לצרכי העסק ולמטרות עליהם מעוניין לעבוד הארגון דרך פעילות חווייתית קבוצתית ועבודה משותפת עם שוקולד. מסיבות הרווקות, ערבי זוגות וסדנת יומולדת נמשכות שעתיים ובהן המשתתפים מכינים ביחד מתכונים מתוקים: עוגיות שוקולד רעידת אמה, פרלינים, סופלה שוקולד ובין לבין נהנים מארוחה קלה מלוחה שעירית מגישה, ששוברת את המתוק .

מעבר לכך כוללת הסדנה שלושה מעגלים:  מעגל ראשון של סבב היכרות הכולל שאלות רבות מצידה של עירית לחוגגים בהתאם לתוכן האירוע (מסיבת רווקות, מסיבת זוגות, חגיגת יומולדת ועוד), במעגל השני איחולים אישיים לחתן/כלת האירוע בהם משלבת עירית כלים מהייעוץ הזוגי ובמעגל השלישי חתן/כלת השמחה משיב לשאלות ולברכות שקיבלו. סדנת היומולדת כוללת גם קישוט קבוצתי של עוגת טורט, שתהפוך לעוגת יומולדת.

לסדנאות של עירית ברנשטיין יש תעודת כשרות מהדרין של המועצה הדתית באריאל.  ברנשטיין מציעה מספר סדנאות שוקולד לקהלים שונים: מסיבות רווקות, ערבי זוגות סדנת יומולדת וייעוץ ארגוני דרך עבודה בשוקולד.

באתר של ברנשטיין , ניתן לקבל את כל הפרטים וגם מתכונים שווים במיוחד. לפרטים לחצו על הקישור: השולחן המתוק.

סדנת שוקולד צילום רפאל בן משה
עירית ברנשטיין צילום רפאל בן משה
עוגיות רעידת אדמה. צילום עט תקשורת
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן