מדונה בישראל: הגיעה הבוקר במטוסו הפרטי של הפילנתרופ סילבן אדמס

מדונה מגיעה בראש משלחת של 135 איש: 40 חברי מקהלה בראשות הראפר קואבו, 25 רקדנים ועשרות אנשי מקצוע האמונים על הכוריאוגרפיה, הבמה, התאורה והווידאו ארט. סילבן אדמס: "זהו כבוד גדול להביא את מדונה לישראל להשתתף בתחרות המוזיקה הגדולה ביותר בעולם"

לפנות בוקר,נחת מטוסו הפרטי של הפילנתרופ היהודי סילבן אדמס ועליו הזמרת האייקונית מדונה מלווה באנשי ציוותה. מדונה נוחתת בישראל הודות לתרומתו ויוזמתו של איש העסקים והפילנתרופ הישראלי-קנדי מר סילבן אדמס אשר עמד גם מאחורי הבאת מרוץ האופנים היוקרתי ג'ירו דה איטליה לישראל בשנה שעברה ומקדיש את חייו לחיזוק וקידום תדמיתה ומעמדה של ישראל בעולם.

עם סגירת הפרטים הלוגיסטיים האחרונים להבאת מדונה אמר סילבן אדמס "זהו כבוד גדול עבורי לארח את מדונה בישראל. האירוויזיון המתקיים בתל אביב מהווה את תחרות המוזיקה הגדולה והחשובה בעולם ואני נרגש כי מדונה תהיה הפנים של האירוויזיון ותוסיף מנות גדושות של רייטינג, עניין והתרגשות למה שאני מקווה שיהיה אירוע האירוויזיון המוצלח ביותר שהיה עד היום. האירוויזיון מאגד מדינות, תרבויות, סובלנות וחברות באמצעות מוזיקה וישראל היא הבית המושלם לאירוח התחרות ולקידום ערכים אלו. אני מאמין שכל תושבי ישראל מצטרפים לברכות שלי ומקדמים באהבה את פניה של מדונה."

מדונה תגיע בראש משלחת גדולה המונה 135 חברי צוות בתוכם 40 אנשי מקהלה אליהם יתלווה הראפר הנודע קואבו אשר יצטרף לביצוע של אחד מהשירים שתשיר מדונה מהאלבום החדש, 25 רקדנים מקצוענים שילוו את הופעת הזמרת על הבמה ועשרות אנשי צוות האמונים על הכוריאוגרפיה, הבימוי, התאורה, הווידאו ארט והאנימציה אשר ייקחו חלק בהקמת מופע מרהיב במסגרת האירוויזיון.

מדונה. צילום: [chrisweger [CC BY-SA 2.0
דניאל בנעים, מייסד ומנכ"ל "קבוצת קומטק" המפיקה ומנהלת עבור סילבן אדמס את ביקורה של מדונה בישראל יחד עם אנשי התאגיד הדגיש כי "מדובר בהפקה מאוד מורכבת עם דרישות וסטנדרטים גבוהים כפי שנהוג באירוח אמנים בינלאומיים. מדונה היא זמרת מאוד מקצועית מן השורה הראשונה שמשלבת בהופעותיה אלמנטים טכניים שמצריכים מקצועיות גבוהה ושילוב הופעתה של מדונה בבמת האירוויזיון שלא נבנתה עבורה במקור, מצריכה התאמות לוגיסטיות גדולות ותיאומים עם המעצבים והמפיקים של ה- EBU ותאגיד השידור כאן.*

חלק מההערכות לקראת בואה של מדונה כולל שינוע מטוס קרגו מיוחד במשקל של כ- 30 טון ציוד אשר עשה את דרכו בשלוש תחנות: ארה"ב, לונדון וגרמניה ואשר נחת הבוקר בישראל.

חלק מהציוד שהגיע במטוס הקרגו כולל 70 מדרגות ומעלית מיוחדת שיבנו וישולבו בבמת האירוויזיון, ציוד הקרנה, תאורה, סאונד, הולוגרמות וציוד Backline. במקביל למטוס הקרגו, תצא טיסת צ'רטר המונה למעלה מ-100 אנשי צוות אשר יגיעו לישראל במקביל לנחיתת מטוסו של סילבן אדמס עם מדונה.

מאחר וחללי מתחם האירוויזיון תפוסים עד אפס מקום עבור עשרות המשלחות המשתתפות באירוויזיון, נבנה בימים אלו קומפלקס אוהלים ייחודי וחדש אשר ישמש את מדונה והמשלחת שמגיעה איתה.

מדונה עתידה להקדיש את רוב שעות הביקור להכנה מקצועית לקראת הופעתה בגמר האירוויזיון שכוללת 4 חזרות מלאות במסגרתם תשהה המשלחת שעות רבות במתחם האוהלים שנבנה עבורם.

תאגיד השידור כאן ו-"קבוצת קומטק" ערוכים לתיאום כל נושא האירוח והלוגיסטיקה הכרוכה בקבלת הפנים בשדה התעופה ונערכים גם לאבטחה מוגברת עבור המשלחת בכל מהלך הביקור.

דניאל בנעים הדגיש כי הוא בטוח כי "מדונה תתרום תרומה של ממש להצלחת האירוויזיון. תאגיד השידור "כאן" ו"קבוצת קומטק" ערוכים כדי להעניק לה מעטפת מקצועית לכל הפעילות הנלוות בביקורה בישראל ולאפשר לה את התנאים הטובים ביותר להופעה מוצלחת על בימת האירוויזיון. אני מודה למר סילבן אדמס שמגשים לנו את החלום ופועל רבות כדי שהאירוויזיון בישראל יהיה מהמוצלחים ביותר שהיו עד כה."

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן