לשמור על היקר לכם – טיפים לשמירה על רכב יוקרה

מזל טוב! התחדשתם ברכב יוקרה מהניילונים ואתם משתוקקים לצאת לסיבוב ראווה ולהשוויץ בפני כל העולם ברכב היפה שברשותכם. אך לרוע המזל, הוא כל כך יפה ומהודר שאתם מאוד רוצים לשמור עליו וחוששים שייפגע. מדובר במחשבה מובנת לחלוטין – בעלים של רכבי יוקרה מעוניינים לטפח את הנכס הממונע שברשותם, לשמור עליו ולמנוע את ירידת הערך שלו. בכתבה הבאה נסביר לכם איך לעשות זאת בעזרת מספר טיפים שיסייעו לכם לשמור על הרכב ועל היוקרה גם יחד.

ניקיון מוסיף המון

מכוניות יוקרה ידועות בקלאסה שלהן שמתבטאת לא רק כלפי חוץ אלא גם בתוך החלל הפנימי. אבזור חדיש, נוחות בלתי מתפשרת וריפוד איכותי אשר לרוב עשוי עור הם רק חלק מהמאפיינים של רכב יוקרה אמיתי. על מנת לשמור על החלל הפנימי מצוחצח ומזמין חשוב מאוד לשמור על הניקיון בו. מומלץ להימנע מלעשן או לאכול בתוך הרכב – כך לא ייספגו ריחות רעים וכתמים בריפוד האיכותי. בנוסף עבודת הניקיון תהא קלה יותר מכיוון שלא יתפזרו כל מיני פירורים ברצפת המכונית.

כדאי מאוד גם להקפיד על שגרת ניקיון קבועה. אחת לשנה מומלץ לבצע ניקוי ריפודים מקצועי שיימנע מהריפוד להתלכלך ולדהות. בנוסף כדאי להקפיד על ניקיון חיצוני של המכונית ולקחת אותה לשטיפה יסודית אחת לחודש-חודשיים.

רכב יוקרה

לשמור על המקור

במידה ונזקקים לחלקי חילוף ברכב – מראות, דוושות או כל חלק אחר ברכב שעלול להיפגם חשוב מאוד להשתמש בחלפים מקוריים של היצרן. אלה ישמרו על שלמות הרכב ויסייעו לכם בשמירת על ערך המכונית ועל תוחלת חיים ארוכה. חלפים שאינם מקוריים לא בהכרח יגיבו באופן המתאים לרכב ועל כן מוטב להימנע מהם.

לתחזק לתחזק לתחזק

חשוב מאוד לשמור על תחזוקה תקינה של רכב ועל שגרת טיפולים סדירה. על אף שהרכב חדיש חדש אסור להבריז מהטיפולים השנתיים. אלה יכולים לחשוף ליקויים ברכב לפני שהם נהיים רציניים ולסייע במניעת תקלות עתידיות. בנוסף כדאי לבצע את כל המטלות הדרושות בשמירה תקינה על רכב – בדיקות קבועות של שמן ומים במנוע, מילוי אוויר בגלגלים על דרך קבע ונסיעה עם מיכל דלק שאינו מרוקן. מדובר אמנם בדברים קטנים שחלקנו אף לא שם לב אליהם במהלך היומיום אך הם חשובים בשמירה על המכונית ואיכותה.

אחריות וביטוח זה הכי בטוח

מומלץ להשקיע באחריות המתקבלת על הרכב וגם בביטוחים. כדאי לרכוש רכב מזכיין או יצרן אשר מנפקים תעודת אחריות מקיפה וכוללת לטווח ארוך של שנים. כך תוכלו לנהוג בראש שקט ולדעת שבעת צרה תקבלו את הטיפול הדרוש לרכב. בנוסף, חשוב לא לחסוך בביטוח ולבטח את המכונית בכל הביטוחים הנדרשים ואף טיפה מעבר – ביטוח חובה, צד ג' וביטוח מקיף. במידה ורכב היוקרה שלכם נחשב רכב ספורט שימו לב שהוא מחויב גם בביטוח מיוחד לרכבי ספורט.     

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן